Меню

Інтерв'ю з Луцик Тетяною

Бліц коротких запитань

М.А.: Назвіть 3 якості, які ви цінуєте в людях найбільше
Л.Т.: Порядність, чесність, щирість.

М.А.: Улюблений вид відпочинку
Л.Т.: Гори Карпати.

М.А.:Хто або що вас надихає?
Л.Т.: Робота, сім’я та успішні люди.

М.А.: Героїнею якої кінострічки (будь-якої з існуючих) ви б хотіли стати?
Л.Т.: Не хочу бути героїнею будь-якої стрічки. Хочу бути героїнею для себе, своєї стрічки та свого кіно

М.А.: Ким мріяли бути в дитинстві?
Л.Т.: Лікарем

М.А.: Яке ваше життєве кредо?
Л.Т.: Іти вперед, не зупинятися та бути в гармонії із собою і світом.

М.А.: Куди вирушите одразу, коли відкриють кордони?
Л.Т.: На шопінг до Польщі! Жартую. Я вирушу із сім’єю на відпочинок.

М.А.: Улюблений герой в історії
Л.Т.: «Тигролов» Багряного.

М.А.: У вас є можливість одного разу переміститися на машині часу в минуле або майбутнє. Куди переміститесь?
Л.Т.: Я не хочу ні в минуле ні в майбутнє. Якби в мене була машина часу, я б подорожувала галактиками та дивилася чи є інші світи і взагалі мені цікаво чи сьогодні є життя десь, окрім нашої планети.

М.А.: Який фільм або книга вплинули на вас?
Л.Т.: Івана Багряного «Тигролови». Там дуже гарний сленг, основа: «Сміливі завжди мають щастя».
Також, зачепив мене інший твір «Ловець повітряних зміїв». Також, дуже сильна книга, вона мене надихнула, сколихнула та перевернула моє бачення.

 

М.А.: Що для вас успіх?
Л.Т.: Для мене успіх – це коли ти ставиш перед собою певні цілі і мету та досягаєш їх.

М.А.: Бути лікарем – ваш свідомий вибір? Яку професію обрали б, якби не стали лікарем?
Л.Т.: Це був мій вибір з дитинства. Але, якщо б мені не вдалося, звичайно, бачу себе на сцені акторкою. Дуже люблю театри, постійно їх відвідую і захоплююсь. Сцена для мене щось таке, надихаюче.

М.А.: Яка ваша улюблена п’єса?
Л.Т.: Немає улюблених. Я від кожної отримаю максимальне задоволення. Основне – я маю сидіти в першому-третьому ряду, не далі. В мене має бути контакт з самим актором.

М.А.: Ви закінчили медичний університет за спеціальністю «Педіатрія», чому зрештою обрали напрям естетична косметологія?
Л.Т.: Я після педіатрії відразу пішла на спеціалізацію по дерматології. Тобто, інтернатуру я проходила за напрямком доросла та дитяча дерматологія. Мій вибір одразу був дерматологія.

М.А.:Чому саме так?
Л.Т.: Я дивилася що саме мені цікаво. Не можу сказати, що дерматологія та шкірні захворювання мене приваблювали, мені був цікавий напрямок, де я б могла реалізуватись та заробляти гроші.
Педіатрія – це моє, мені подобається, але естетична медицина дає розвиток, красу та бачення чогось гарного і найпрекраснішого.

М.А.: Розкажіть про ваш професійний шлях та як ви дійшли до рішення відкривати власну студію естетичної медицини?
Л.Т.: Я вже багато говорила і всі знають, що я починала з невеликого приміщення, яке винаймала в салоні краси, де кабінет був дуже маленький: 2 на 2 метри. Там була одна кушетка і я. Це тривало близько п’яти років. Після того, ми з чоловіком взяли салон краси, де були перукарські послуги та всі інші, окрім косметології. Два роки я промучилася, це не для мене. Я зрозуміла, що кожен фахівець має займатися своїм: якщо ти лікар, ти повинен мати клініку та займатися медичною спеціалізацією, а не розповсюджуватися на манікюр, педикюр або перукарські послуги. Тобто, кожен має займатися своїм.
Далі я прийшла власне в це приміщення, мені дали кабінет і я зробила ліцензію на медичну практику і вже звідси почала розвиватися. Практично за 3 роки, моя справа розвинулася в цілу клініку, в мене є шестеро працівників, які мені допомагають. Коли я сюди прийшла, тут була назва «Студія здоров’я». Я дуже довго думала, коли обирала свою назву клініки, вигадували різні варіанти. Але, зрештою, я запитала у своїх пацієнтів: «До кого ви йдете?» та «З ким я асоціююся?». Вони відповіли, що, окрім Тані, Танечки та Луцик, вони більше ні до кого не йдуть. Я зрозуміла, що це має бути основне. Саме тому, обрала назву «Клініка Тетяни Луцик» та вже протягом чотирьох років я маю свою клініку. Ми об’єднали колишню та теперішню назви і вийшла «Студія краси і здоров’я Тетяни Луцик». Але на мені в мене було поєднання з навчальним процесом, тому, не хотіла забирати слово «студія», хоча, воно має не клінічний напрямок. Але поєднання із косметологічною школою дає в результаті «Студію краси та здоров’я Тетяни Луцик».

М.А.: Поділіться подальшими планами розвитку вашої студії.
Л.Т.: Звичайно, хочу розширювати свої межі клініки: впроваджувати гінекологію та інші суміжні спеціальності, які будуть допомагати та бути в тандемі з лікарем естетичної медицини.

М.А.: Європа дуже швидко розвивається в плані б’юті-трендів. Україна останні роки теж стає в якомусь роді трендсеттером. Знання наших фахівців та сертифікованих тренерів стають все затребуванішими. Як ви вважаєте, українські лікарі естетичної медицини випереджують закордонних, чи все ж нам потрібно ще запозичувати досвід?
Л.Т.: Вони нічим не поступаються. За останній рік поїздок для навчань, я зрозуміла, що мені все ж таки комфортніше з нашими фахівцями, спікерами та тренерами. Тому, що спеціалісти за кордоном мають своє бачення та обмінюються досвідом. Можливо, вони мають більше можливостей для навчального процесу. Але наші тренери теж достатньо досвідчені та дуже доступно нам викладають. Коли я їздила за кордон на навчання, я хотіла навчатися лише в українських тренерів Мерц, тому, що настільки все доступно, детально і зрозуміло, спікери викладаються на всі 100% і це мені дуже подобається. Ти приїжджаєш настільки натхненний та робиш такі речі, які колись вважав банальними, але прислуховуєшся після легкої подачі. Після таких навчань тобі дуже легко працюється і досягаєш гарних результатів.

М.А.: Ви добре відомий у Львові дитячий дерматолог. Що для вас робота з дітками? Як при такому високому рівні емпатії вам вдається все ж тримати баланс та з холодним розумом підходити до лікування маленьких пацієнтів?
Л.Т.: Я дуже люблю свою дерматологію. По сьогоднішній день, багато людей мене запитують навіщо мені ця дерматологія. Це є моя частинка життя, тобто 18 років. Я, напевно, її не залишу. Іноді чоловік запитує навіщо мені це та пропонує залишитись в клініці, але мені подобається лікувальний процес: я відчуваю себе лікарем, я потрібна, до мене звертаються. Навіть на карантині щодня мені надсилали по 7-10 фотографій щодня. Звичайно, я отримую кайф від того, що я допомагаю і бачать результат. А ще більше надихає, коли приходять і кажуть: «Мені вас порадили». Це стимулює і тому кинути це дуже важко. Мені поки що вдається поєднувати все, я справляюсь, чому далі не продовжувати?
Я діток дуже люблю. Мабуть, з дорослою дерматологією мені було б не так цікаво і я б її швидше закинула. А дітки, вони настільки безпосередні і цікаві, особливо грудні малючки. Не можу відмовитись від цього.
Поєднання цих занять допомагає мені досягти гармонії.

М.А.: У вас 2 чудові доньки, вони теж пішли вашим шляхом та обрали професію лікарів, чи обрали якусь іншу професію?
Л.Т.: Ні, старша донька вже закінчила Києво-Могилянську Академію. В нас були з нею непорозуміння стосовно вступу. Звичайно, я хотіла, щоб вона була лікарем, щоб пішла по моїх стежках. Вона така, слухняна і дуже розумна. Як раз, коли ми обирали репетиторів, вона мене покликала і каже: «Давай так, якщо ти хочеш, я поступлю в медичний. Звичайно, я буду вчитися. Але, якщо навчання на першому курсі мені не буде приносити задоволення, я скажу стоп і на другий рік я вступлю туди, куди мені потрібно». Я зрозуміла, що потрібно прийняти вибір доньки і сказала, щоб вона не вступала в медичний, а туди, куди хоче вона. Вона подала документи в Києво-Могилянську Академію і пройшла без проблем: вона відмінниця, дуже гарно вчилась і була 9-та у списку. По сьогоднішній день вона сказала, що не шкодує ні одного дня, що не пішла в медичний. Вона пішла на економіку та маркетологію і, в принципі, на сьогоднішній день вона поєднує тут бізнес нас у сфері ІТ та реклами. Вона мені дуже допомагає, а я завжди з нею раджусь.
А молодша донька закінчила 11-й клас, але тут вже вибору немає – медицина за нами плаче. Тобто, вона вступає в медичний, буде дерматовенерологом.

М.А.: Ви є членом Української асоціації лікарів дерматовенерологів та косметологів, Української Академії дерматовенерології та Консультативної ради України, а також власницею клініки. Поділіться секретом як ви встигаєте бути успішною в усіх сферах?
Л.Т.: Мені дуже допомагає чоловік. Він завжди мене підтримує і підтримував, я йому дуже вдячна за це. Сім’я для мене основне і, якби не було підтримки сім’ї, я би цього ніколи не добилася.

М.А.: Ви відкрили курси косметологів на базі Студії. Розкажіть про ваш досвід викладання. Чому вирішили навчати майбутніх косметологів? Ваші курси користуються великим попитом?
Л.Т.: Коли я брала до себе на роботу лікарів, вони дуже мало знали та були мало освічені. Я не могла зрозуміти чому. І з того моменту, я зрозуміла, що віддам все, щоб до мене прийшли, навчилися і щоб, навіть якщо в якусь другу клініку чи на роботу лікарі йшли, маючи найнеобхідніші знання, щоб можна було прийти і відразу працювати.

М.А.: Ринок естетичної медицини стрімко розвивається. Щороку клінік та косметологів стає все більше. Як ви ставитесь до конкуренції у вашій сфері?
Л.Т.: Абсолютно нормально. Захоплююся успішними, дивлюся на них, черпаю багато від них і взагалі надихаюсь від них. Тобто, має бути конкуренція. Якби не було конкуренції всі було б десь позаду. Вона мусить бути, але здорова конкуренція.

М.А.: У вас достатньо велика команда. Як мотивуєте ваших співробітників?
Л.Т.: Звичайно, присутня матеріальна мотивація, вона має бути. Заохочую до конгресів, навчань, в мене вони також їздять за кордон. Особливо, для лікарів, працюючих 1-2 роки, поїхати на закордонну конференцію – це для них захоплення.

М.А.: Розкажіть про карантинний період. Які рішення ви приймали, щоб зберегти вашу справу та що змінилось після виходу з карантину?
Л.Т.: Дуже багато планів на карантині. Ми не працювали, звичайно, онлайн консультації були, але не можу з вами зараз поділитися планами щодо розвитку, скажу лиш, що їх є багато.

М.А.: Ви активно розвиваєте особистий бренд: ваша студія носить ваше ім’я. Це дуже відповідально. Розкажіть як це працює: як довго вам прийшлось працювати на «ім’я», доки «ім’я» почало працювати на вас.
Л.Т.: Завжди була Тетяна Луцик і завжди йшли до Тетяни Луцик, чи до Танечки, Тетяночки. Мабуть, воно себе створило, загартувало за той період і на сьогоднішній день стоїть студія Тетяни Луцик.

М.А.: Як ви рекламуєте вашу студію? Який вид реклами, на вашу думку, працює найкраще?
Л.Т.: На сьогоднішній день, напевно, Інстаграм – це найпотужніший рекламний майданчик для просування, також Фейсбук працює. В мене є люди, які безпосередньо зайняті рекламою в Інстаграм, Фейсбук та Гугл. Так просуваємось. 

М.А.: Які процедури в клініці у вас найпопулярніші? Ваші пацієнти теж підтримують тренд природньої краси та молодості?
Л.Т.: Звичайно. До мене приходять на аугментацію губ і ми знімаємо ролики процедури, мої всі роботи природні, акуратні та естетично привабливі. Коли ми виставляємо ролики в соцмережі, дивлюсь, а там лайків небагато. І тут, коли я дивлюсь роботу іншого лікаря: там великі губи, агресивні, масивні – там 3-4 тисячі лайків. Я кажу: «Ну чому так несправедливо?». Але на що я звертаю увагу: жоден не прийшов і не попросив зробити такі губи, як у тих роликах, де велика кількість лайків.
Тому, для мене природня, естетична краса – найголовніше. Не нашкодь, а підкресли те, що в жінки є найпрекрасніше. 

М.А.: Розкажіть про ваші навчання: скільки часу приділяєте власному підвищенню кваліфікації та які курси найулюбленіші?
Л.Т.: Курси завжди приносять тобі позитив та новий багаж знань, тому, що йде обмін не тільки зі своїми лікарями-колегами, а взагалі ти надихаєшся тією навіть атмосферою, в яку ти потрапляєш за кордоном.
Ти вивчаєш, по-перше, географію та насолоджуєшся атмосферою країни.
Дуже багато залежить від людей, з якими ти потрапляєш на навчання: буває дуже комфортно, а бувають різні не дуже приємні ситуації, але я намагаюсь абстрагуватись і насолоджуватись тим, що мені дано.

М.А.: Кого ви можете назвати наставником в професії?
Л.Т.: Думала про це, напевно, своїх Тетян. З дерматології це є: Тетяна Святенко, Тетяна Проценко і, звичайно, Яна Юцковська.

М.А.: Розкажіть про вашу сім’ю. В такому щільному робочому графіку скільки часу проводите разом. Та який вид дозвілля найулюбленіший?
Л.Т.: Ми з чоловіком працюємо разом, тобто, ми розвиваємо наш бізнес, кожен день ми разом. А діти нам допомагають: старша донька допомагає в просуванні та діджиталізації студії. Переважно, стараємось якийсь один день: суботу чи неділю проводити разом сім’єю – або йдемо на вечерю в ресторан, або в кіно, або в театр, але завжди в нас є один день з сім’єю.

М.А.: Яка країна для подорожей найулюбленіша? А в якій мрієте побувати?
Л.Т.: Мрію побувати в Бразилії, дуже хочу на карнавал. Мені здається, що це таке помпезне дійство, а я хочу в ньому взяти участь, відповідно в костюмах танцювати – це щось заворожуюче.
А ще мені дуже подобається Японія – це такий «мозок планети», де багато нових нереальних технологій, які надихають і хотілось би там побувати.

М.А.: Розкажіть про що ви мрієте?
Л.Т.: Мрій в мене дуже багато! Звичайно, хочу десь поїхати, полетіти, зробити щось таке, що ніколи б не могла зробити. Якби мені запропонували в цю хвилину полетіти десь на Мадагаскар чи ще кудись, я б, напевно, погодилась і сказала: «Я полечу!».

М.А.: Яким ви бачите розвиток естетичної медицини в майбутньому?
Л.Т.: В мене таке враження, що через років 10-15 не буде апаратів та пілінгів і тому подібного, а просто створять біосумісну маску, яку ти будеш накладати на обличчя та формувати молоде чи старше, чоловіче чи жіноче обличчя. А ввечері приходиш, знімаєш її вдома і естетично виглядаєш таким, який ти є в домашніх умовах і тебе люблять такою, як ти є. А на людях, звичайно, ми є акторами, граємо певні ролі і завжди хочемо бути перед кимось найгарнішими.

М.А.: Розкажіть чому ви обрали продукцію компанії Мерц у свій портфель?
Л.Т.: Я завжди працюю з найкращими і найпотужнішими препаратами, якість яких підкріплена доказовою медициною.

М.А.: І на кінець: яку пораду ви даєте вашим студентам, коли вони завершують навчання?
Л.Т.: Йти, не зупинятись, навіть при будь-яких труднощах, які би були заходити в той шар, в який здається, що ти не можеш зайти. Просто бути наполегливим в тому.

Сообщить о нежелательном явление можно по тел: +380504634444, или на электронный адрес: info@aaa.ua

Позвонить Telegram Viber FB Messenger Написать на почту